| liviu18_3718 a întrebat:

Care credeti ca ar fi cel mai perfect cador de aniversare ( la un an ) intr-o relatie? La scurt timp o sa facem un an si vreau sa-i fac un cadou mai special. m`am gandit sa o chem la mine sa iau petale de trandafiri. lumanari, vin sau sampanie. dar nu ne-am culcat pana acum ( e virgina ). si nu stiu nu mii se pare potrivit. vreau sugestii. rog seriozitate.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Simpyy a răspuns:

Pai daca e virgina nu o sa mai fie nah adica intelegi ce vreau sa zic adica si eu mai is inca virgina si mi se pare ft fain la ce te-ai gandit dar eu nu stiu gusturile ei si nu as sti ce i-ar placeabig grinthinking

| yhsay a răspuns:

Daca nu vrei sa-i lasi o impresie gresita, du-o la un restaurant mai "fancy" la o cina romantica si apoi puteti sa va plimbati in parc sa admirati stelele si sa ii faci o declaratie frumoasa.

| TeIubesccc a răspuns:

E foarte bine cum ai gandit. E frumos. Sigur o sa-i placa day dreaming. Dar nu trebuie neaparat sa o faceti :d. Mai intai vezi si tu daca e dispusa sa incerce. daca nu, nu o presa love struck Puteti pur si simplu sa va uitati la un film sau sa stati in pat imbratisatsi.
Succes! si. la multi ani impreuna >; d