| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep o relatie cu o fata de care imi place foarte mult si m-am gandit sa ii dau un cadou mai special printr-o prietena de a ei cu care ma inteleg bine. Problema e ca nu stiu ce cadou mai spercial sa ii fac in afara de parfum, ceas, bijuterii... As vrea ceva cu care sa o impresionez. Va rog sa ma ajuati si pe mine cu niste sugestii!

Răspuns Câştigător
| DenisaaC a răspuns:

Sunt fata si stiu ce i-ar place unei fete,noua ne plac chestiile mai romantice,adica sa zicem un tricou mai haios,pe care scrie i love you sau ceva in gen, sau bluza, sau o perna pe care scrie te iubesc, sau un breloc care sa va uneasca iubirea, sper ca te-am ajutat...:* Funda?

| dragosh6 a răspuns (pentru DenisaaC):

Ms pentru idee dar nu pot sa iti dau funda pentru ca mai astept si alte sugestii! happy

11 răspunsuri:
| danishor a răspuns:

O relatie nu se incepe prin cadouri mai bine ivit-o la un suc

| dragosh6 a răspuns (pentru danishor):

E genul de fata care se lasa greu cucerita si vreau sa ii fac un cadou mai special si dupa sa o scot la un suc sa ne cunoastem mai bine!

| claaau a răspuns:

Mare prostie sa ii trimiti un cadou printr-o prietena, asa nu o cuceresti dar sigur o s-o pierzi! De ce iti e frica sa mergi sa il dai chiar tu? Ca doar nu o sa te manance si eu cred ca nici nu o sa te refuze, nu-ti mai fie frica mai de tine si nu-ti mai fa filme asa ampulea de viitor gen ca daca nu ii place, in viata daca nu risti nu castigi. Nu-ti mai fie teama si du-te chiar tu!

| neutrino a răspuns:

Pentru inceput e bine sa-i oferi o excursie pentru cumparaturi in Italia sau Austria.

| BabyThisIsMe a răspuns:

Niste flori foarte frumoase(trandafirii ii adora orice femeie, sau altele, daca stii care ii plac), trebuie sa incepi cu ceva simbolic si finut, frumos.Dar eu spun sa i le dai tu, va aprecia mult mai mult acest lucru.Nu e mare branzawinking Sper ca te-am ajutat.(Nu uita ca un asemenea gest face o fata/femeie foarte fericita si speciala+ noi, fetele, adoram sinceritatea si tupeul unui baiat).

| InstinctKDZ a răspuns:

Daca tu vrei cu adevarat sa o impresionezi trebuie sa il dai tu personal si nu o prietena de a ei. Cat despre cadou poate fi frumos un lantic pe care desigur sa il pui chiar tu asta daca te tine buzunarul. Daca nu ii poti face cadou un ursulet ceva mai marisor sunt sigur ca ii va placea. Nu uita sa o scoti la un suc undeva la o cafenea sau eu stiu un bar ceva dupa sa faceti o plimbare destul de lunga. Sentimentul va creste repede intre voi doi. Inca odata repet sa ii dai cadoul tu personal altfel o sa creada ca tie rusine si nu cred, ca vei rezolva ceva. Succes!

| dragosh6 a răspuns (pentru InstinctKDZ):

Vreau sa ii fac un cadou cu care sa fie impresionata si sa vrea sa ne cunoastem mai bine, sa iesim in oras la un suc. Cadoul il fac prin intermediul la prietena ei si pentru ca eu sunt mai timid!

| InstinctKDZ a răspuns (pentru dragosh6):

Atunci poti sa iti iei adio de la ea va crede ca esti un "pampalau" big grin Si daca va veni in ziua cand o sa vrea sa fiti impreuna tot rusine o sa-ti fie? Fa ca mine si o sa vezi ca e bine tongue

| dragosh6 a răspuns:

Va multumesc pentru sfaturile si sugestile pe care mi leti spus!

| AS7 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i faci vreun cadou. Spune-i pur si simplu ca o placi. Fetele care se lasa impresionate de cadouri sunt usuratice, trebuie sa te placa pentru ceea ce esti.