| love66 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa-i fac o surpriza prietenului meu de ziua lui, implineste 21 de ani.Anul trecut i-am facut o seara romantica cu trandafiri,petale, sampanie si altele.Anul acesta vreau ceva de genul: sa ma duc la el pe la 5, 6 dimineata,cu sampanie,baloane, cadou...Acum vreau sa va intreb daca e bine sau nu sa i-au 21 de trandafiri sau alte flori,sau sa nu-i dau deloc flori? Mai dati-mi va rog mult ceva idei,ce surpriza frumoasa i-as puta face,sa-l suprind cu adevarat,si c-am ce cadou frumos i-as putea face. In afara de poze,cana, sau tricouri.Pentru cele mai bune sugestii dau funda! Multumesc.

10 răspunsuri:
| nekane a răspuns:

Eu zic sa nu-i iei flori,nu stiu in ce masura l-ar incanta, poate s-ar simti jenat sa primeasca flori de la iubita, nu crezi? ar fi dragut sa-i faci o programare la spa, masaj, etc si apoi sa-l astepti acasa cu ceva delicios!

| Geo17 a răspuns:

In loc de flori ce ar fi sa ii cumperi un Mercedes SLR-classe? O sa fii cea mai scumpa iubitawinking! Te asigur de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Surprinde-l cu o noapte de neuitat de dragoste, poti incerca sa-i cumperi un parfum cu feromoni de la FEDERICO MAHORA, il va incanta mult si nu e rea ideea cu cei 21 de trandafiri.
Cuperi 20 de trandafiri rosii si unul alb in mijloc.
Iubiti-va mult!
Te pup!

| NnDWtf a răspuns:

Nu, nu-i lua flori, baietii nu pun accent pe chestile astea cu flori.
Fa-i cafea + micul dejun fara sa-l trezesti, apoi te duci la el si il trezesti cun pupic pe obraz, ii spui la multi ani, ca il iubesti etc. O sa aprecieze mai mult tocmai pentru ca nu i-ai dus un simplu cadou cumparat.

| yooleonard a răspuns:

Baietii nu adora floriile, gandeste-te ii aduci niste flori si ce va face cu ele, le va pune in vaza si atat. Vroba lui NnDWtf fai cum a spus el si o noapte de neuitat.Isi va aduce aminte de tine tot timpul.Te pup.winking Bafta

| love66 explică:

Prietenului meu ii plac tare florilewinking

| NnDWtf a răspuns (pentru love66):

Si mie imi plac florile, sa le fotografiez, sa ma uit la ele. Cand vad un ornament de flori (plantate) care arata bine, imi place ce vad. Dar una e sa iti placa florile, alta e sa iti placa sa le primesti, intelegi?
Eu sunt genul de baiat naturist, ma simt cel mai bine si relaxat in mijlocul naturii, probabil si prietenul tau la fel, dar asta e altceva.