| anonim_4396 a întrebat:

ce cuprinde preludiul cu o fata virgina.cum o fac sa fie relaxata ca actul sexual sa fie cat mai putin dureros.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Voi ati auzit de Petting, ati facut asa ceva pana acum?! Daca nu, asta ar trebui sa faceti intai, altfel riscati foarte mult sa ramaneti - si mai ales ea!, si tu risti sa o pierzi! - cu un gust amar! Pettingul ajuta la cunoasterea corpului si a senzatiilor specifice managaierii si a altor zone decat cele genitale, si se poate discuta mult mai relaxat, ce si cum se intampla, si ce simtiti fiecare, in timpul acesta! In acest mo se pot obtine cam 95% din senzatiile specifice sexului, doar ca Essenta Pettingului este aceea ca este Non Penetrativ! Si daca tot vrei sa risti sa o pierzi - pentru ca in mod aproape sigur vei ejacula aproape imediat dupa penetrare, pentru ca nu ai experienta!, va trebui sa va spalati amandoi foarte bine pe maini, sa fie curat, linistit, muzica instrumentala in surdina, eventual si lumanari parfumate, o cutie cu prezervative Obligattoriu!, o sticla de sampanie sau vin rosu, din care nu veti bea mai mult de un pahar!, ciocolata saiu prajituri, prosop, servetele, apa. Va trebui sa o saruti si mangai cam 20 de minute, sa ii spui cat de mult tii la ea si vrei sa ii placa si sa ii fie bine, si, tot Obligatoriu, o vei intrfeba mereu daca e bine, cum se simte, daca vrea si altfel / altceva, etc, si abia cand ea se va simti destul de pregatita psihic si fiziologic - adica va simti ca vaginul este destul de lubrifiat! - abia Atunci, si Numai cu Aprobarea ei, vei incerca sa o penetrezi, incet, cu delicatete, treptat treptat, etc, discutand tot timpul cu ea! Success!

| MasterYoda a răspuns:

Ii dai ceai de sunatoare

| s4nto a răspuns:

Asta nu depinde de tine, ci depinde de fata respectiva daca o presionezi hai sa o facem ea nu va fi cu totul relaxat si o va durea mai mult, insa daca ea isi doreste si totul este ok, prelundiul decurge foarte bine iar fata se va excita la maxim si o va durea mult mai putin...