| Miihaa a întrebat:

Ce va place mai mult, preludiul sau actul sexual?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa doarma si eu sa o surprind dar fara sa se scoale

| Bacemi a răspuns:

Mie îmi place mai mult preludiul. De obicei îmi plac gesturile de tandrețe, nu trebuie să fie neaparat de natură sexuală. E plăcut să ai parte de initimitate cu cineva, să simți că ești cu cineva și în același timp continui să îți aparții ca și cum ai fi singur. Pentru mine sexul nu este un scop în sine, ci o chestie la care inevitabil ajungi atunci când ai alături persoana potrivită. Pentru mine sexul e ce fac între momentele de preludiu. E ceva foarte fain, dar care trebuie să capete sens în timp ce sunt în compania cuiva. Nu îmi plac jumătățile de măsură, iar sexul fără implicare sufletească mi se pare pierdere de timp. Go big or go home!

| RareşTPUro a răspuns:

Preludiul ca sa-mi dea pofta mai multa si chef de atmosfera calduroasa big grin

| Giulia97Anna a răspuns:

E ca si cand ai intreba:ce iti place mai mult? Prajitura sau doar frisca de pe prajitura.Ambele sunt "delicioase", deci le vrei pe amandouawinking

| RAY a răspuns:

Actul sexual normal ca mi-a luat foc papusa de tot ce ma frecam cu ea cand eram imbracati amandoi, asa ca am umflato la loc

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, sunt legate una de alta, fara preludiu, actul sexual ar fi barbaric, sau s-ar numii viol!
Ai nevoei de preludiu ca sa te poti excita si sa-ti placa ceea ce urmeaza!

| corbulalbrosu a răspuns:

Un act sexual de calitate nu se poate intretine fara un preludiu "meserias", deci placerea oferita atat de preludiu cat si de sex este cam aceeasi. happy

| mihai69 a răspuns:

Ambele. Nu de alta, dar de obicei se fac împreună.

| LoveSleep a răspuns:

Când plâng în baie după ce mă termin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manuela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigarea de dinainte si tigarea de dupa.

| JustStitch a răspuns:

Preludiul

| KanezuY a răspuns:

Prima data preludiul si dupa sex laughing

| aCek1ng a răspuns:

Actul sexual.

| Delocimportant a răspuns:

Freak the disk

| jon987654321 a răspuns:

Dupa actul sexual...repeat

| CinevaCurios24 a răspuns:

Dat la buci direct! XDXDXD

| Cristyan_Doru_1984 a răspuns:

Preludiu dar depinde se pot face in mai multe feluri!

| ST_Ionut_1988 a răspuns:

Preludiul