| Gioni980 a întrebat:

ce inseamna cand o fata iese la colt la 1:30 noaptea ca i-am spus eu happy?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se lasa usor influentata si asta nu e bine, altul la fel iar face

| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca nu aveti ce lucra, si stati noapte treji ca cucuvelele. Mare-i dragostea ce va frige! laughing

| DNSK a răspuns:

Ca o sa regrete cand vede pentru cine face asta

| MaDeclarFan a răspuns:

raised eyebrows ...ca a iesit la colt la 1:30 noaptea ca i-ai spus tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si-a cumparat un caine cu care te astepta sa te rupa in bucati?

| NameHarris a răspuns:

Este cam prostuta|laughing

| anonima0101 a răspuns:

Eu cred ca inseamna ca te place dar nu cred ca ar trebui sa profiti de asta. Adica daca o placi si tu, totul e Ok happy

| unknøwn a răspuns:

Ca a invatat de mica sa asculte de pestele ei.
Du-te la 4:29 (nu mai tarziu) sa vezi productia din noaptea asta.

| Gioni980 explică (pentru unknøwn):

Care este rostul la raspunsul asta?

| Bogdan2111s a răspuns (pentru unknøwn):

Frate daca nu ai chef sa ajuti persoane nu mai raspunde.

| Ottakringer a răspuns:

Oare? Ce intrebare e asta? Ai 5 ani ca sa nu iti dai seama? Normal ca te place.
Sau vrei sa iti traducem noi straight face

| AnonymuSest a răspuns:

Te place! Te sfatuiesc sa nu ii frangi inima... ca o sa patesti la fel

| Melonnn a răspuns:

Buna.
Inseamna ca masa o lasa.
Mie nu imi placea de fostul dar am iesit in miezul noptii cand m-a chemat.
big grin

| LaGrenouille a răspuns:

Inseamna ca tine la tine si ca nu avea somn. Altfel nu iesea laughing