| Cristi_Sporiș_1994 a întrebat:

Ce jocuri de cuplu cunoasteti? stiti voi, pentru cand pregatiti o seara erotica cu partenerul de viata. Vreau sa imi scrieti daca se poate cat mai multe jocuri de cuplu deoarece doresc sa ies din rutina. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

O atmosferă romantică, lumânări, muzică în surdină, începi actul printr-un masaj partenerei cu ulei pentru masaj, începând cu spatele, coborând ușor spre fese apoi picioare, urci înapoi între fese masezi cu grija, în timpul acesta o mai săruți pe spate, urci apoi și o săruți pe ceafă, ureche, o întorci pe spate începi să o masezi și pe față, începând cu umerii, apoi cu sânii, abdomenul, picioarele și apoi urci la păsărică, masezi, apoi îi săruși păsărica, îi oferi un oral în timp ce îi masezi ușor sânii.
Și restul știi și tu ce ai de făcut?! dorești mai mult mă contactezi.

1 răspuns:
| Patrick1 a răspuns:

Azµre ti-a zis tot ce trebuie sa faci!winking
Iti mai zic si eu odata: preludiul e foarte important!winking Succes and have fun! big grin