| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte sau in ce fel ii poti demonstra unui baiat ca esti suficient de matura pentru el? Ma refer ca majoritatea care iti sunt prieteni iti spun ca le place gandirea ta, gandesti frumos pentru varsta ta, esti mult mai matura in gandire etc. dar cum ii demonstrezi baiatului pe care il placi ca esti suficient de matura pentru el?

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Fi tu insati, daca te place, te place asa cum esti, nu trebuie sa ii dovedesti nimic

3 răspunsuri:
| Iamal a răspuns:

Eu unul dupa o discutie indiferent de subiect imi pot da seama daca o fata este matura... daca este timida sau nu... daca este interesata sau nu
totul consta in citirea expresiei corpului...

| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu se demonstreaza, asa ceva te caracterizeaza prin tot ce faci si tot ce spui.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Multumesc frumos pentru raspunsuri, fiecare din acestea ma ajuta insa doar unul poaate primi frunditsasad