| DenisseDulshe96 a întrebat:

Cum poti face sa-i demonstrezi unui baiat ca il placi? cel mai bun raspuns... fundita

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Nu...nu te dai mare, nu te duci la el si te uiti doar in ochii lui.nu Baby.
1. Daca sunteti prieteni e mult mai simplu...pentru ca sunteti impreuna mai mult timp, vorbiti mai mult si stiti multe unul despre celalalt.
2. Daca nu sunteti prieteni, trebuie sa deveniti prieteni, daca esti apropiata de el deveniti mai bine iubiti.
3.Nu deveni vulgara, adica nu te imbraca in fusta scurta, decolteuri exagerate doar pentru a-l impresiona, pentru ca nu o faci, crede-ma.
4. Daca sunteti in aceeasi clasa, invita-l sa se mute in aceeasi banca cu tine.
5.Nu ii da de inteles ca il placi, si nu ii spune Te plac, in gura mare.
6.Nu trebuie sa ii ascunzi trecutul tau, adica poti sa ii vorbesti despre fostele tale relatii, dar nu direct.
7. Jucati-va, faceti mici jocuri, de exemplu:
Fostul meu iubit saruta foarte bine...sau ceva in genul. Dupa ce ii vei spune asta va vrea sa iti demonstreze ca el este si mai bun.
Cu placere!

4 răspunsuri:
| marya a răspuns:

1)mergi cu capul in jos si intri accidental in el si iti ceri politicos scuze
2)foloseste privirea uitate frumos in ochii lui de preferat intr-o parte...pari mai misterioasa
3)daca aveti prieteni comuni roaga-i sa te ajute cumva, cum stiu ei mai bine!
mult succes!

| ducu1991 a răspuns:

Te duci la el si ii spui te plac vezi ce ar face

| crystinica a răspuns:

Te duci la el si te bagi in seama si te uiti numai la el

| elena7991 a răspuns:

Ori ii spui ori te dai pe langa el, te dai mare...