| sleeppy a întrebat:

cum baiatul se indragosteste in fata, adica cum arata baiatul indragostit?

2 răspunsuri:
| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

Baietii indragostiti se poarta tampit. De obicei sunt aerieni si vor sa stea in preajma ta (daca sunt indragostiti de tine). Intra mereu in discutiile tale si de obicei se si imbujoreaza cand te vad. Iti iau apararea si te sustin in orice porcarie faci. Daca si tu ii arati ca-l placi atunci actiuniile se accentueaza la plimbari si multe alte chestii

| Ade1996 a răspuns:

In primul rand, e rusinos, are ochi de catelus si va face orice sa ii trezeasca interesul fetei. Sunt in primul rand, emotionati mai mereu in preajma fetei.