| Lydia03 a întrebat:

:* Cine stie cum se numeste filmul ala in care era o fata si un baiat..si dupa aia nu stiu ce s-a intamplat si fata arata ca baiatul si baiatul arata ca fata..si asta s-a intamplat din cauza unei bijuterii magice.iar apoi una dintre prietenele fetei alea (care arata ca un baiat) s-a indragostit de ea deoare ce arata ca un baiat? FUNDA! :**

Răspuns Câştigător
| Yamaha123 a răspuns:

Bun Lydia :filmul se numeste :Puicuta cu cocosel 2002 (the how chick)http://www.filme-ok.net/2013/06/the-hot-chick-puicuta-cu-cocosel-2002.html