| PREDAERIK123 a întrebat:

Salut Tpu.Cum fac o fata sa ma placa? Imi place de ea la nebunie si as vrea niste sfaturi.
Prin mesaje ce as putea sa ii scriu?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ești o floare, ești un crin,
Ești parfumul cel mai fin.
Fă-o să râdă, să se simtă bine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu merge chiar asa, te place daca vrea ea.

Vorbeste, comunica si fii o perdoana deschisa, fii tu. Vorbeste despre subiectele comune si apoi continuati asa.

Daca este sa fiti impreuna, asa o sa fie, daca nu... nu.
Dar voi vorbiti la inceput, poate descoperi ca tie nu iti mai place de ea dupa.

Nu uita, ca nu mereu ceea ce ne dorim, ne face si sa fim fericiti big grin

Numai bine iti si va doresc!

| DonEduardo a răspuns:

Incerarca sa te apropii de ea. Imprietenste-te cu ea, asculta ce muzica asculta ea, uita-te la ce filme si ce seriale ii plac etc. Apoi, cand deveniti extrem de apropiati, spune-i ca o placi. Insa sub nicio forma sa-i spui de la inceput ca o placi, iti vei distruge orie sansa. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți daca nu te place.
Sfatul meu este sa nu vorbești cu ea prin mesaje. Dacă ai ocazia sa te bagi in seama fata în fata nu ezita.
Spune-i din prima ce intenții ai, nu pierde timpul încercând să faci pe prietenosul și dandu-i mesaje mixte. Așa nu pierzi timp aiurea. Și nu dezvolți frustrări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce simti tu pentru ea, dar nu fi exagerat.