| Amadeos a întrebat:

cum pot pune o fata la incercare sa vad daca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| NoLiesJustLove a răspuns:

Buna.daca sunteti impreuna ii spui ca vreti sa va despartiti daca ea zice doar bine e clar ca nu te iubeste dar daca iti aduce argumente ca ea te iubeste si ca vrea sa nu va despratiti atunci inseamna ca te iubeste si asta ar trebui sa o faci fiind fata in fata cu ea ca sa ii vezi reactia.succeshappy

| Amadeos explică (pentru NoLiesJustLove):

Daca i-as face asa ceva big grin de exemplu ea ar pleca repede de linga mine si ar incepe sa plinga big grin iar eu ce sa fac dupa sa-i spun ca a fost o gòuma? cred ca nu ar uita asta toata viata big grin

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru Amadeos):

Daca pleaca te duci dupa ea o iei in brate ii spui ca o iubesti si ca nu vrei sa va despartit si ca ai facut chestia asta ca sa iti dai seama daca si ea te iubeste la fel de mult pe cat o iubesti tuhappy

| pisicutzzza a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Ba nu mereu... poate spune bine sa se termine repede si sa n.o doara prea mult, si sa fie de.acord cu respectivul(unele fete sunt greu de inteles)

12 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Spune-i ca daca nu se marita cu tine, te vei spanzura in cel mai scurt timp de un fir de ata de clanta de la usa. Si daca vrea sa-ti dea papucii pe baza de nebunie mintala nu e vina mea.

| xanderblackx a răspuns:

Nu trebuie s-o pui la incercare... observa doar asta, si vezi daca merita. fi rational, nu fi copil

| Terminatorul2 a răspuns:

Treaba ta cu testatu daca vrei sa ti se dea jet
Io zic sa te abtii si sa observi asta din comportament

| oBuburuză a răspuns:

Sunt fata si fetelor nu le place sa fie testate, intrebato daca vrea sa fie cu tine si atunci daca zice,, ma mai gandesc sau da " iti dai seama ca e ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Alina2910 a răspuns:

Pune un prieten care arata cat de cat bine sa o intrebe daca vrea sa sta cu el ...si daca zice ca nu inseamna ca te iubeste.

| MartinelFrumuselul a răspuns:

Simti cand te iubeste!

| DianaFFTW a răspuns:

Pune-o sa renunte la un lucru foarte important pentru ea pentru ea sau cere-i parola de la facebook laughing))

| Loooolaaaa a răspuns:

Eu zic ca asta se simte..nu trebuie "testat" dar ca sa fie si ca tine. fa-ti un alt id si spune-i ca esti un baiat ca vrei sa va intalniti ca iti place de ea. Vezi cum reactioneaza si daca raspunde la avansuri.