| Pufulika a întrebat:

Cum sa aflu daca baiatul doreste relatii serioase? Am nevoie de raspuns URGENT! Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlissAlice30 a răspuns:

Poti sa iti dai seama din 3 cuvinte daca vrea ceva! cunoaste-l mai intai Nu te baga intr-o relatie pana nu cunosti persoana macar un pic Ii cam greu sa iti dai seama ce vrea fara sa-l cunosti Iti dau un singur sfat : NU TE LASA IN FATA UNUI BAIAT! Fii fata desteapta! Incearca pe cat posibil sa nu pui suflet de la inceput NU TE CULCA CU PRIMUL VENIT Eu sunt singura de 1 an jumate Poate nu am nicio relatie pentru ca sunt virgina, dar sincer ma MANDRESC cu asta Fete ca si mine sunt 1 la 10000000 :X FII DESTEAPTA SI FA TOT CEEA CE FACI CU CAP!

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai din discutiile voastre nu? La intrebarile pe care i le pui il vezi daca se eschiveaza sau vorbeste direct! Il vezi daca are planuri de viior sau nu! Bafta!

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna, pai la felul cum se comporta cu tine, cum iti vorbeste... pune-l la incercare in diferite situatii. Iti vei da seama pe parcurs.
Sau puteti aveam o discutie despre relatia voastra, ce vrea de la tine.ce are de gand cu tine.big grin
Numai binebig grin:*

| Pufulika explică (pentru ing3rd3mon4u):

Dar la ce incercari sa-l pun?

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru Pufulika):

Te-ai gandit cumva la intrebari capcana?big grin
pune-l in diferite situatii sa vezi cum se comporta.

| Pufulika explică (pentru ing3rd3mon4u):

Mda...Mersi de ajutor happy

| RxTx a răspuns:

Il pui sa faca actele pentru casatorie
daca incepe sa isi faca analize
atunci inseamna ca da
daca nu nu