| otherwise a întrebat:

Cum se numeste programul care deschide orice format video? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Te referi cumva VLC Player? La descriere zice aşa: "VLC is a powerful media player, playing most of the media codecs and video formats out there."
Numai bine!
Pumpkin Pie

5 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, bLuE!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulţumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Twitter a răspuns:

Orice format video poti sa deschizi cu Windows media player, winamp. etc dar daca este vorba despre un DVD original (cu meniu pentru scene si alte chestii speciale...etc) trebuie sa folosesti Win DVD platinum, este foarte bun, iar daca nu e vorba despre un DVD de acest gen, orice player iti deschide orice format daca ai codecurile necesare acelui Format video sau audio...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bs player...credbig grin...Fundabig grin? Sau poti folosi chiar si Winamp ala nou aparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GOM Player

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Ce treaba are intrebarea la categoria dregoste&sex?