| LexuKrys a întrebat:

big grin
Am o problema gigantica laughing
Cand sunt cu prietena si o sarut mi se scoala penisu laughing. Suna ciudat dar asta e laughing
Cine stie cum pot scapa de problema asta adica macar 2 minute sa treaca dupa ce ne sarutam apoi poate sa se scoale cat vrea laughing am nevoie de raspunsuri bune si fara mistouri big grin
Cel mai bun raspuns primeste funda si vot!

8 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Dar n-ai cum mai thinking este excitat de aia ti se scoala el se pregateste pentru altceva chiar daca acest lucru nu se intamplahee hee. Nu este nicio problema asta ceva normal si nu ai cum si nici ce sa faci sa impiedici astawinking

Răspuns utilizator avertizat
| express11 a răspuns:

Castreaza-te

| Nov a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci asta e. te exciti cand va sarutati incerca sa stai mai mult cu prietena si sa nu te saruti. - zic asta ca sa te obisnuiesti cu prietena si sa nu ti se mai scoale. incerca asa happy

| yasser25 a răspuns:

Sincer si eu ma confrunt cu asta, mmm lasa ca-i bine, nasol era daca nu n-i se scula laughing

| andrutza18 a răspuns:

Cati ani ai?
astept raspuns si dupa mai discutam

| DanielW a răspuns:

E normal sa se "scoale", asta inseamna placere. Nu poti stapani problema. Cred ca exista niste pastile. Mai cauta, nu te pot ajuta indeajuns.

| CeQe a răspuns:

Activitatea hormonala din copul tau este mai intensa si cand e ceva romantic normal ca ti se scoala laughing