| anonim_4396 a întrebat:

Daca dupa sex, m-am spalat pe maini cu sapun solid, si dupa vine prietena si se spala la "pasarica" cu acelasi sapun, poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| andreyutzha a răspuns:

Nu are cum sa ramane insarcinata asa.stai relaxat nu se intampla nimic!happy

12 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Maturizati-vaaaa!

| rolfenstein a răspuns:

Sa ne anunti si pe noi ce nume o sa pui la copilhappy

| DarkBlood32 a răspuns (pentru rolfenstein):

O sa-i puna numele Sapunila.

| valentinamarinamary a răspuns:

Aooloo frate cat de idioti ati devenit!?! Asta mai lipsea sa aud!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ati fi destul de ghinionisti daca s-ar intampla asa ceva.

| ZzZBianca a răspuns:

Cu siguranta va ramane insarcita. laughing rolling on the floor Serios acum am glumit. Este imposibil sa ramna insarcinata.

| adriang95 a răspuns:

Esti prost? (fara suparare)

| yyo a răspuns:

Maaa sa stii ca a ramas deja insarcinata pregateste-te sa fii tatic laughing)rolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor))

| Dimmu01 a răspuns:

Super smart!

| NewAn0nim a răspuns:

Felicitari! O sa fii tatal a 2 gemeni!

| cosminik a răspuns:

Nu...laughing