| PortoCala226 a întrebat:

Daca imi voi freca penisu de mai multe ori pe zi imi va creste mai bine? Sau e mai bine sa nu il frec deloc? Cum e mai bine sa fac o data la cat timp? Multumesc!

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Freacă-l doar la lună plină, atunci o să crească mare, frumos și sănătos.

| SkyPilot a răspuns:

Gaseste o fata frumoasa si priceputa care sa ti-l frece si o sa creasca precum Fat-Frumos!

| MskDesign a răspuns:

Lasa-l acolo linistit si freaca-l cat mai putin daca vrei sa aiba o crestere normala.

| Sergiu72 a răspuns:

Daca-l masezi si te joci cu el in erectie, e bine. Stimulezi buna circulatie in penis si contribui la mentinerea lui in bune conditii. Te poti masturba 1 data la 1-2 zile. Sa nu exagerezi pentru a nu-ti epuiza organismul.

| mary343 a răspuns:

Vad ca toti ti-au dat raspunsuri incercand sa rada de intrebarea ta. Raspunsul de care ai nevoie ti-l voi da eu. Nu creste daca o freci sau daca nu o freci. Daca te masturbezi iti poti cunoaste corpul, adica ceea ce te excita si chestii...Penisul tau se va dezvolta normal daca nu ai vreo boala. Concluzia este ca poti sa o freci cat vrei fara sa te temi laughing

| b0ssu a răspuns:

Am gasit solutia pentru un penis mare si sanatos! Uite ce trebuie sa faci: 1.Cand te trezesti, du-te la toaleta si spala-ti penisul cu sapun. 2.8 ore mai tarziu vei observa ca ti-a crescut cu 0.5 cm, si in plus, va avea un miros placut(daca nu te-ai masturbat in cele 8 ore)... 3.Cumpara seminte Nutline, scapa de coaja, si pune-ti semintele pe capul penisului(de preferabil 10 seminte=>10 cm in lungime)si le stropesti cu apa. 4.Treci la pasul 5 5.Iti dai seama ca ai fost pacalit... Cred ca ti-ai pierdut 2-3 min. ca sa citesti

| Eu24 a răspuns:

Freaca-l in fiecare zi cu praf magic, dar sa fii atent, e posibil sa-i creasca aripi.