| Catalin_Alexandru_2000_5Mb0 a întrebat:

daca ma uit de pe telefon la filme pentru adulti de ex PornHub, risc sa i au virusi sau ceva? Chiar daca am un antivirus pe tel (avast)?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai antivirus pe telefon nu poate fi infectat telefonul cu virusi.

| Andreeush a răspuns:

Incearca sa nu te mai uiti de pe telefon. Il poti virusa. Foloseste pc-ul pentru filme din astea.

| SG1995 a răspuns:

Nu,mă uit pe tel și n-are pe dracu. Dacă descarci riști să iei viruși, nu dacă te uiți.

| Crackman a răspuns:

Acum poate sunt eu mai paranoic... dar indiferent ce folosesti risti sa iei virusi, acum depinde ala ce vrea sa faca mai exact.
Pc / tel nu prea ma bag ( la telefon rar extrem ) la pc ma doare - n cot happy.
Deci daca vrea cu adevarat trece si cu avast sau ce Ai tu.

| laurasandu a răspuns:

Am avut si eu Avast pe telefon, dar pe orice site intram (nici macar porno) tot imi apareau virusi. Adica primeam o gramada de reclame la tot felul de chestii inutile. Asa ca mai bine te uiti pe pc sau nu te mai uiti deloc si gata.