| Florinjei27 a întrebat:

Dau funda! Am si eu o mica intrebare,care sunt efectele negative ale dezvirginarii? Am auzit la un moment dat ca stopeaza cresterea in inaltime, ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hai ca esti amuzant! Unii nu se mai inalta din alte motive, nu ca s-au dezvirginat. Am fi pitici cu totii de pe lumea asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Da,da...si eu am auzit ca va creste par in palma, daca frecati soricelul din chiloti laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Deci estre vorba de baieti va-sa-zica. Incetarea cresterii tale in inaltime ar fi cea mai mica problema care s-ar putea produce in in cazul in care incepi sa te masturbezi (s-o iei la l@ba cum s-ar zice), comparativ cu alte probleme mult mai grave cum ar fi : orbirea, ori cresterea parului in palme, sau sa devii balbait peste masura. In rest numai bine si multa sanatate! big grin

| Sofer a răspuns:

Niciun efect. Singura schimbare o sa fie ca nu o sa mai fii virgin.

| Alexandru250201 a răspuns:

De unde ai mai auzit si porcaria asta? laughing)
Nu se intampla nimic cu tine cand te dezvirginezi

| Veltorb a răspuns:

Singuru efect negativ e riscu dacă o faci neprotejat

| DeeaCarmen a răspuns:

Nu, normal ca nu

| Mrfear a răspuns:

Asta cum ca nu mai cresti in inaltime sau cu parul din palme sunt mituri si legende happy

| Florinjei27 explică:

Efectele negative ale dezvirginarii la baieti, nu la fete.Am uitat sa mentionez