| DoubleS a întrebat:

Dau funda!:X

Am vazut pe IMVU unele fete care erau inalte. Cum pot fi si eu inalta?

Multumesc!~

[ Scuze categoria, dar nu-mi raspunde nimeni! ]

Răspuns Câştigător
| Dizz a răspuns:

Http://www.imvu.com/shop/web_browse.php?cat=108
Pentruu a fii mai "inalt" iti cumperi avatare "Huge" sau "Giga".
Eu folosesc "Huge"`ul deoarece cele "Giga" te fac mult mai slaba si mi se pare foarte urat :-J. Take care :*. Funda?;;)

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Incearca si fa sport, inot, baschet, volei

| cOry_1726 a răspuns:

Mda decat s ei pastile mai bine fa un sport de ex :volei, bekminton, baschetul, inot

| Mentosanaaa a răspuns:

Hey.

Pentru a fi inalta iti trebuie avatar special, care se cumpara de la Avatar Factory...Sunt mai multe marimi : Tall/Huge/Giga.

In orice caz, add bebytsa0001 in Imvu si mai vorbim;]

Bafta.

| xLittleLover_6924 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa practici un sport happy De obicei merge, dar trebuie sa ai si rude care sa fie inalte, pentru a mosteni chestia asta happy