| Nastyka a întrebat:

Este mai mult o intrebare pentru baieti!
Cum pot sa fac un baiat sa ma placa, adica sa se indragosteasca lulea de mine? La ce atrageti voi atentia? Ce va place la fete?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa vorbesc in numele altora ca preferintele difera de la om la om, dar am sa-ti raspund ce-mi place mie cel mai mult la o fata. Poate suna ciudat dar ma atrage prima data zambetul unei fete si ochii mari big grinDe asemeni daca o fata se uita insistent la mine aproape ca nu prea ma pot controla si ma duc imediat la ea laughingIn rest nah...ca orice baiat cred...sa fie frumoasa, inteligenta, draguta sa stie sa socializeze.

| Țoglă a răspuns:

Dă-te pe lângă el. Zâmbetul nu te va ajuta să înaintezi prea mult.

Răspuns utilizator avertizat
| andreiul78 a răspuns:

In primul rand ne place ca o fata sa simpatica si de treaba. Sa putem vorbi deschis cu respectiva, despre orice.

| CodeLights a răspuns:

Sunt innebunit după fetele care poartă fustă și dresuri negre sau culoarea piciorului, fuste scurte cu dresuri sau jartiere, port-jartiere, sunt innebunit după genul ăsta de fete.
Cănd văd așa ceva la o fată deja sunt indrăostit lulea, și dacă mai miroase și frumos și este și ingrijită și cochetă, deja o cer de nevastă! tongue
Dar pană la urmă de ce nu?

| Azzizz a răspuns:

Din perspectiva mea, unul dintre cele mai sexy aspecte la o femeie e dat de siguranta ei. Daca vii la mine si imi spui pur si simplu ca ma placi si vrei sa iesim... poti sa arati oricum ca o sa iti acord o sansa.

| PRITECH a răspuns:

Ca sa ma atraga, o fata trebuie sa arate bine. Baga-te in seama cu el, spune glume, arata-i ca esti interesata de el, daca nu da semne ca e si el interesat... inseamna ca nu ii place cum arati laughing