| Loredana96 a întrebat:

Baieti la ce atrageti atentia cel mai mult la fete: fund sau sini?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine e important sa scrie corect.

| TheRealDaniel a răspuns:

Poate la ce ne uitam noi? Pai eu ma uit prima data la fata, mie personal daca nu-mi place fata nu ma mai uit la fund sau sani, dar depinde de baieti, probabil la fund.

| Morrígu a răspuns:

Iar imi permit sa raspund.
Ma uit la maini, si nu, nu o fac sa vad cat de lungi ii sunt degetele, lol.
Ci sa vad cat de curate si ingrijite sunt.
Apoi ma uit la ochi, nu sa le vad culoarea, ci sa vad ce exprima.
Ma uit la zambet si daca se intoarce cu spatele ma uit si la fund. Nu-mi plac sanii mari.
Etapa urmatoare e verificarea iQ-ului. Daca acesta nu depaseste numarul de la pantofi, degeaba le are pe celelalte.

Răspuns utilizator avertizat