| bebeselea453 a întrebat:

Salut, TPU, Este prima oara cand eu am facut oralul unei fete, si am simtit un gust amar in gura, este normal sa se intample asta?, fiindca mie mi se pare scarbos, poate fetele stiu mai bine FUNDA

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Gustul normal al unui vagin sanatos si curat este placut, nicidecum amar! Daca nu are ceva. poate s-a igienizat cu cevadin comert, care, introdus inauntru, da gustul asta nasol - asa ca mai bine ai intreba-o si nu dispera! Daca ti se pare scarbos, ai ani pfrea putini, experienta putina au deloc, si nici cu cultura in domeniu nu stai prea bine, pune mana de citeste cat de mult! Si fetelor, daca nu e curat, nu le place, logic, nu?! Dar exista si varainta dusului impreuna, fun, si care rezolva rapid aspectu! daca nu se poate, trebuie sa aveti obligatoriu mereu servetele umede antibacteriene la indemana!

| ALeXsSaY a răspuns:

Nu omule, nu e normal, dar poate e de la sapun sau ce foloseste ea pe jos pe acolo. laughing spune-i ei, ar trebui sa stie explicatia, secretia vaginala nu are gust amar... cel mult sarat sau pur si simplu nu are...decat ca e calda laughing)

| darrio2007 a răspuns:

La scris cand dai examen? Ca la oral vad ca ai picat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca pornesti de la ideea ca sexul oral e scarbos, de ce ai acceptat?
Astepta sa mai cresti Un an, doi, trei...

| vocea a răspuns:

Se zice ca gusturile nu se discuta, stai calm

| Hakuouki a răspuns:

Trebuia sa intrii cu totul...zic si eu.

| NameHarris a răspuns:

Da tu credeai ca are gust de ciocolata?laughing

| Sergiu72 a răspuns:

Secretia vaginala nu e amara. Un gust amar, un miros greu sau o secretie albicioasa poate fi de la o infectie cu tricomonas sau candidoza. Vaginul curat si bine excitat are un gust placut. Gustul poate sa fie diferit de la o fata la alta.

| TheVintageReckless a răspuns:

Nu e buna fofo pentru tine, iti provoaca dischinezie biliara.
pentru moment ia un colebil si tine un regim cateva zile.
vezi daca daravela iti face bine.