| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum a fost prima oara cand ati facut dragoste? Ce ati simtit, ce ati facut? Cel mai detaliat raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Prima oara cand am facut dragoste... Cel mai important a fost ca am facut dragoste cu un baiat pe care l-am iubit foarte mult. Ce am simtit? Nu stiu cum sa-ti explic... m-au trecut in acel moment o mie de stari, o mie de sentimente, o mie de ganduri, fericire, frica. E ceva ce nu poti explica, e ceva placut, ceva dandru, ceva inexplicabil. Ce am facut? Mi-am sarutat iubitul, m-am lasat sarutata, mi-am imbratisat iubitul, m-am lasat imbratisata, mi-am mangaiat iubitul si m-am lasat mangaiata. I-am atins fiecare particica a corpului, i-am spus o multime de cuvinte frumoase pe care, pe moment am simtit sa i le spun. Apoi, m-am lasat dusa de val, corpul meu parca o luase razna, mainile mele se miscau parca stiind ce au de facut, buzele mele nu se saturau de buzele lui. A fost atat de frumos, atat de special din pacate a fost ceva unic. Ceva ce am simtit o singura data. Ceva ce mi-as dori sa mai simt macar o data, dar nu se poate sad De aceea se spune ca atunci cand vrei sa faci dragoste pentru prima oara trebuie sa iubesti persoana respectiva si sa fii sigur de ceea ce vrei sa faci. Alege cu grija persoana cu care vrei sa faci dragoste pentru ca o singura data in viata poti sa simti intr-o clipa toate sentimentele deodata!

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Povestirile de acest gen, fac parte din fanteziile tale? laughing

| anka89 a răspuns:

La mine a fost ceva special, pe cel cu pricina l-am iubit atat de mult de nu iti pot explica si a fost si in prima zi de craciun.Asa ca dupa ce m-a asteptat saracu vreo 6 luni, am hotarat sa fac pasul.Iti zic ca nici nu m-am gandit la durere deloc, chiar daca m-a durut putin, pentru simplu fapt ca s-a purtat atat de tandru cu mine.La un moment dat am simtit si acea durere(de in gandul meu o stigam pe mamirolling on the floor )dar totul s-a terminat cu bine.Nu am spus cuvinte frumoase pentru ca nu sunt genul, dar ii ceva inexplicabil.si ce faceam? pai ce se face doar nu te gandi ca am stat degeaba.Sti,in acele momente iti vine de la sine ce sa faci, nu te gandesti ca e prima data sau ca esti rusinoasa.Simplu iti lasi corpul sa lucreze singur.Conteaza foarte mult partenerul, chiar si pentru simplu fapt ca dupa aceea simti nevoia sa te tina in brate.La mine dupa asta am stat si am discutat cum a fost daca mi-a placut chestii de genul asta.A doua zi am simtit nu stiu cum...ca si cum ceva s-ar fi schimbat, o senzatie de imi venea sa zbor.Bineinteles ca am avut si emotii in acea seara si fluturasi prin stomac.Mai ales daca il iubesti si il doresti si el pe tine, ii ceva mult mai deosebit.As mai facea de mii de ori, dar cu aceeasi persoana, nu as schimba absolut nimic.Tu daca esti inca virgina iti doresc sa fi cum am fost si eu in prima ta noapte dragoste.Si stai sa vezi ca dupa ce m-a invatat nu am lasat pat de pat la amandoi acasa si pe la bunici,si prin sura si prin padure(fusesem la o iarba verde), mai pe scurt pe unde ne venea si astea au fost unice, daca iti place sa fi un pic mai nebunawinking
Cam atat. Sper sa fie la fel si cu tine:*

| maradi3 a răspuns:

Prima data a fost cu o tipa mai mare cu 3-4 ani decat mine,ea a fost"profa mea de sex",se misca intr-un anume fel insa cum eram incepator, habar n-aveam de preludiu sau sa tin cat mai mult... vroiam iute iute sa fiu la"caldurica"si sa simt acea placere din timpul ejacularii! Asta a fost!laughingOricum, pluteam in perioada aia! Simteam ca toata lumea imi apartine!