| Robert12k a întrebat:

Salut TPU!
Eu pana acum am avut 2 contacte sexuale si nu mi s-a rupt "ața", am ințeles de la altii ca "ața" nu reprezinta daca esti virgin sau nu, dar ma doare penisul din cauza "aței" in actele sexuale. Stie cineva daca e normal?(am 16 ani)
Vreau raspunsuri serioase!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai auzit asta de la tampiti! Acei tampiti ti-ar spune acum ca ti s-a rupt ata laughing deci vezi ceva rupt? nu prea cred! de fapt acea ata nu se rupe, nu are cum sa se rupa... laughing doar se intinde pana ajunge ca penisul sa se decaloteze de tot! Apoi e normal sa te doara la inceput, probabil nu ai luat-o nici tu mai incet. Cu timpul va fi bine!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu actionezi puternic in timpul actului sexual, este normal sa te doara penisul in timp ce faci sex cu o fata. Ata se rupe numai la penisul care are o problema de sanatate. El trebuie sa stea intact toata viata ta.

| darrio2007 a răspuns:

Stii cumva unde ai ața?