| Elor a întrebat:

Salut, am 15 ani și vreau sa îmi încep viata sexuala. Nu mi-am mai decalotat penisul pana acum. Înainte sa întrețin relații sexuale ar trebui sa o fac? Dau fundă. Doar răspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi mai mult decat bine. Ar fi foarte indicat pentru a-ti da seama :
1.) daca penisul este clinic sanatos sau este afectat de FIMOZA
2.) In cazul in care vei reusi sa decalotezi in intregime glandul (capul penisului), doar in acel caz iti vei putea da seama daca pielea extrem de fina care acopera orice gland, in momentul in care este retras preputiul care il acopera si apara, NU va apare durerea datorata sensibilitatii la atingere. In marea majoritate a situatiilor/cazurilor apare senzatia de disconfort ori de durere foarte intensa chiar si la o simpla atingere. Multa sanatate!

| epurasu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai raspuns, este bine, dar citeste-i intrebarile lui sa vezi rezulta ca are deja copil! asa ca nu stiu daca aceasta intrebare a lui e sincera.

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

De la a vrea la a putea... cale lunga.
Daca vrei, iti sugerez eu niste carti de colorat.

| Cronofag a răspuns:

Fa laba întâi.