| anonim_4396 a întrebat:

eu si cu prietenul meu mai faceam petting, eu fiind virgina el mai baga penisul in zona respectiva dar nu a fortat incat sa intre. Eu am mereu intentia sa ma uit la himen, dupa ce ne jucam, sa vad daca mai e, intr-adevar ieri dupa ce am facut petting si m-am dus sa ma uit acesta era partial rupt, nu mi-a curs sange sau ceva. Cand faceam asta si ii venea sa ejaculeze se retragea, asa a facut si de data asta si pot sa spun ca nu a bagat penisul adanc in vagin, exista sanse sa pot fi insarcinata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce culoare are himenul?

| mihai69 a răspuns:

Virgină nu mai ești demult, cu tot cu himen sau fără.
Gravidă ai putea fi dacă erai în perioada fertilă și a ajuns un strop de spermă pe vulvă.

| Andreeush a răspuns:

Nu mai ești virgină.
O dată ce penisul intră și un pic în vagin nu mai ești virgină.

| Goete a răspuns:

Nu faceari petting, faceati sex.
Nu te poti vaza pe un baiat ca se retrage la timp, mainales daca nu are experienta. Eu stiu dupa mine.
Daca s-a retras la timp si nu a ejaculat si inainte - ca sa aiba "cartus pe teava" - sau a urinat dupa ejacularea anterioara, atunci nu sunt sanse.
Dar... esti convinsa ca s-a retras la timp?
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| FPSFan a răspuns:

| Numeexistent2 a răspuns:

1. De ce conteaza atat de mult daca mai esti sau nu?
2. Da poti ramane insarcinata chiar daca esti virgina, dar copilul o sa iasa mai greu si mai dureros