| hantonius98 a întrebat:

IMi da cineva niste sfaturi despre cum poti saruta o fata pasional!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| memonelxd a răspuns:

Deci..se ia fata de cap. se baga limba in cutia bucala..se amesteca de 2-3 ori, o dai cu capul de ce este aproape de voi..si o intrebi. TI-A PLACUT?!?!? precizez. este a 3 intrebare prosteasca care o citesc in 5 minutestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul vine de la sine. Sărutul nu este ceva care se poate studia. Așa am fost și eu înainte de primul sărut. Am citit o mulțime de chestii. Și în momentul în care s-a întâmplat, am uitat tot ce am citit. Totul a venit de la sine. Și a fost minunat puppy dog eyes!
Baftăă.

| SerafimHD a răspuns:

Cu gura! cu limba!

| Terminatorul2 a răspuns:

Incearca pe google si ai sa vezi acolo variante frantuzesti

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Scrie pe google săruturi pasionale şi invaţă de acolo. Sper să găsesti.