| AnonymulThaw a întrebat:

in cat timp dispare lichidul seminal de pe haine? Exista sanse sa se ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Umezeala produsa de apa existenta in continutul lichidului seminal dispare de pe haine in functie de temperatura ambientala care determina viteza de evaporare si producerea procesului de uscare. Insa pata de culoare albicioasa va dispare doar in urma procesului de spalare a respectivului articol de imbracaminte. Posibilitatea de a ramane insarcinata prin intermediul umezelii produse de lichidul spermatic se poate exclude in totalitate. big grin

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De disparut nu dispare... se usuca in schimb

| Violleta2022 a răspuns:

Daca speli hainele ies imediat, daca nu le speli, se usuca si arata dezgustator!
Daca ai avut sex neprotejat, da, ai sanse sa ramai si insarcinata.

| Emilian65 a răspuns:

Lichidul seminal dispare de pe haine atunci cand se usuca, dar ramane totusi o pata pe haine.

| MoarteaPoporului a răspuns:

Dispare atunci cand le speli si cum dumnezeu sa ramana daca lichidu`i pe haine?