| Bloock a întrebat:

Salut, dacă iubita mea s-a "jucat" cu penisul meu, mai exact cu lichidul seminal iar după a băgat degetul în vagin, sunt șanse sa rămână însărcinată?
Maine ii vine menstruația iar eu nu am mai ejaculat de 51h.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ciclul menstrual este in partea sa terminala, reiese ca in acest moment este cu totul IMPOSIBIL sa se poata forma o sarcina chiar si daca sperma este ejaculata in vagin. Fiindca este cu totul IMPOSIBIL ca in perioada ultimelor 9-10 zile a ciclului menstrual sa poata sa existe un OVUL VIABIL in uterul femeii, rezulta ca este 100% IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina in urma sexului intretinut cu 9-10 zile inainte de ziua/data in care va porni sangerarea menstruala. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Da, sunt sanse

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ce jocuri are si gagica ta sa innebunesc

| anarosca78 a răspuns:

In nici un caz, lichidul preejaculator contine spermatozoizi doar dacă ai ejaculat înainte cu 3-4 ore+ca maine ii vina menstruatia deci e in perioada de infertilitate absolută.