| Alexandrudns2017 a întrebat:

Iubita mea mi-a facut un oral si acum cica are dureri de burta, precizez ca a inghitit si ca este pe stop. Ce poate fi? Dau funda

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Febră musculară cel mai sigur din cauza poziției incomode și a mișcărilor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Durerile care apar in zona abdomenului inferior in perioada menstruatiei reprezinta o stare de normalitate. Organismul femeii in perioada premenstruala produce substanta denumita prostaglandina care are exact acel rol de a provoca crampe musculare in muschii uterului, dureri care sunt simtite ca si cum ar fi in abdomen. Sperma inghitita poate fi considerata ca fiind un aliment cu foarte multe beneficii aduse organismului prin nutrientii existenti in continutul sau. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă e pe stop, e normal s-o doară burta.

| Freya1 a răspuns:

Ciclu,e ciclu!
De ce faceti chestiile alea daca habar nu aveti despre sex?
Nu mai citi toate tampeniile de pe net si toti dezaxati ce cred ca o sarcina se formeaza de la duhul sfant.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

A reusit cu un viermisor asa mititel!? laughing laughing laughing

| Mihhhhhhhh a răspuns:

O doare burta de la menstruație. Sa ia un aulin

| VagnerLoveVL30 a răspuns:

? serios?

| Ancaandra a răspuns:

De la menstruație. Sa ia un nurofen. E normal sa Aibă dureri de burta