| akiki a întrebat:

De fiecare data cand i-am facut oral prietenului meu (si am inghitit) fara sa mananc nimic inainte, m-am confruntat cu dureri de burta urmand sa mi petrec cateva ore la toaleta. I s-a mai intamplat cuiva? Stie cineva de ce?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nici-o legatura intre durerile de stomac/burta, diaree si sperma ingurgitata. Dinpotriva, sperma inghitita poate fi considerata ca fiind un supliment alimentar cu efect energizant. big grin

| GoldenZenith a răspuns:

De ce mai inghiti atunci? laughing
Sperma contine proteine multe, draga mea. nu cred ca asta e cauza durerilor tale.

| Savantul2017 a răspuns:

Probabil ca nu iti place atunci cand inghiti dar o faci de dragul lui si de aici problemele tale( cauzate de psihic).