| g3orge13 a întrebat:

Ma numesc claudiu si-mi plac bomboanele foarte mult. Tie iti plac bomboanele?

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,nu-mi plac bomboanele, dar imi place sa raportez intrebari penibile.Vad ca tie iti plac intrebarile penibile.

| Klepto a răspuns:

Asa si? Mie-mi place sa dau report la intrebarile de duzina postate de preadolescenti plictisiti, care cred ca au haz.

| foreverуσυηg a răspuns:

Si mie, Claudiu. Eu sunt Mărie.

| eddyeddy5 a răspuns:

Nu, nu-mi plac, si nu-mi plac intrebarile de acest gen!

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Vad ca si copii au ajuns pe acest site... daca va plictisit nu puneti intrebari penibile ca aceasta... faceti lag pe site