| anonim_4396 a întrebat:

ma poate lamurii cineva care are fi marimea medie a unui penis, deci m-am interesat de asta pe net timp de vreo 2 saptamani, unii spun ca 16-19 uni 10-14, nu stiu ce sa mai cred, multi sunt laudarosi si cand spun ca au X say Y cm, chiar nu stiu ce sa mai cred, unii spun ca marimea conteaza unii nu,

Totusi nu cred ca strica cativa cm in plus... Va rog sa ma lamuriti si pe mine...
Am cautat metode naturale pe net de marimea penisului, imi puteti spune daca a mai incercat cineva sau daca imi fac rau?
http://lyla.ro/sanatate/tehnici-naturale-pentru-marirea- penisului/
daca careva a incercat 1 dintre acele tehnici?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Te duci la menghina in atelierul din scoala in care ai invatat, bagi... batul lung cu ceva in capat, prinzi si apoi cineva te inteapa cu acul in posterior. De durere te vei trage inapoi si in acest fel vei obtine rezultatul dorit, noi va dorim succes.

Răspuns utilizator avertizat