| Malsh a întrebat:

mereu evit sa îmi fac iubita pentru ca nu am avut primul french kiss si nu știu cum sa trec peste etapa asta. Am 16 ani și 90-95% din fete au avut mulți iubiți și știu cum sa o facă.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 16 ani nu ai nevoie de iubită. Vezi ti de scoală, ai timp de iubită si de french kiss după varsta de 18 ani.

| RAY a răspuns:

I dai la una si tu 10 ron sa te lase sa o saruti laughing , nu cred ca toate au iubit exagerezi poate din cate cunosti tu care acel nr nu e atat de mare, totul e sa interactionezi real nu sa astepti sa iti bata una la usa, sa intri in grupuri sociale reale

| Clytia a răspuns:

Nu trebuie să fii complexat din cauza asta. O să vină de la sine. Chiar dacă poate o să fii mai stângaci la început, după nu o să mai ai probleme.
Mult noroc!

| shu7e a răspuns:

Asa si? care e intrebarea?
Vrei sa inveti french kiss? Ia o matura sau o manusa si baga mare. Pe urma faci o prietena si vezi rezultatul

| SanL a răspuns:

Incearca si o sa vezi ce repede iti iese. Gaseste-ti tu iubita si french kiss-ul vine la pachet.