| albertodelrio211111 a întrebat:

Nu știu daca întrebarea asta chiar imi chinuie sufletul sau e doar o alta frustrare personală.De cand ma știu n am reușit niciodată sa creez o conexiune emoțională cu o fata.Problema e ca de curând (un an) am intrat la faculta si am cunoscut acest specimen cioflingar care arată ca slobozul băgat in cuptor si lăsat la foc mic, cu care m-am împrietenit intre timp.Mentionez ca tipul e Bucureștean.La ce fata avea atunci cand l am cunoscut ziceam ca n a vazut mâna de femeie in afara de maica sa sa i fi atins vreodată corpul.Ies cu el dupa cursuri ca sa aflu ca tipul a spart ciresica. Exact frate a spart ciresica unei colege culmea colega de banca care l a părăsit înainte sa dea bacul.El era foarte ofticat pentru faptul ca nu găsește alta partenera de sex.Pana mi-a zis mie ca vorbește el cu una de prin Vulcan(pe undeva prin Jiu pana mea) si ca are gânduri mari cu dansa.Mi a povestit ca vorbesc de vreo 2 ani de zile ca i-a trimis odată un mărțisor de 8 Martie.Acum tipa da bacul si mai mult ca sigur o văd la anul in Bucuresti.In ultima vreme ei au devenit foarte apropiați si fac tot felul de glumițe cu perdea... pornografice chiar. Cum credeți voi ca acest cioflingar nenorocit poate si eu nu?!

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Mi-a fost greu sa inteleg ce ai scris. Jur. Relaxeaza-te
Se simte frustrarea ta...grav
Nu stiu, frate, ai vorbit macar cu o fata vreodata? Conexiunea de care zici tu, se stablieste prin comunicare
La cat de agitat imi imaginez ca esti, probabil iti e imposibil
Bai, una tot s-o gasi si pentru tine
fii mai relaxat si nu iti mai invidia prietenul/ amicul, acel cioflingar nenorocit etc ba din contra, intreaba-l cum face el de reuseste, ce-ti scapa tie si lui nu...

| Vvistula a răspuns:

Acest om are mai mult tupeu decat tine, de asta poate si tu nu.

| RAY a răspuns:

E mai atractiv fizic plus ca are tupeu

| Kiriio a răspuns:

Tine de atitudine, omule. Si nu te mai compara cu altii. Asta clar nu te face mai atractiv. Fii tu insuti, ai incredere in tine sau macar lasa impresia ca stii ce se intampla cu lumea ta si o sa spargi si tu "ciresica" laughing