| Silviuandrei12 a întrebat:

Salut TPU

O fata din clasa de la mine ma tot baga in seamă

Cand nu ma baga ea o bag eu

Eu o tachinez

Si pare sa ii placă

Vineri m-am certat cu un baiat mai mare de la a 8-a Si mi-a luat apărarea

Si imi mai da palme usor
Dar cand se enervează da tare

Credeti ca ma place?

Eu o iubesc din tot sufletul

Si daca ma place cum sa ii spun?
DAU FUNDAAA

4 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Spune-i sa va intalniti doar voi doi. Nu du nici un cadou deocamdata. Si fa exact ce ai facut pana acum dar cand vis singuri poti sa o saruti sa vezi daca te place sau nu. Dar sa nu iti arunci toate sentimentele deodata, fa-o incet in timp. Sper ca te-am ajutat. Xx

| FullP0werR a răspuns:

Baga te pe ea boss

| Miha201714033 a răspuns:

Invit-o la o intalnire, sau dupa ore, roag-o sa stea putin ca sa-i spui ceva... daca a acceptat, îi poti da flori, sau un mic cadou, iar apoi sa îi spui ca o placi.

| grassutzu a răspuns:

Invit.o undeva, la un suc si fii tu insati. Dupa cand o duci acasa ii spui