| anonim_4396 a întrebat:

ok deci va rog ajutor ca mi-a mancat toti nervii site-ul ala imputit, vorbesc aici de publi24, vreau sa pun un anunt la categoria matrimoniale si nu vrea sa mearga. Stiu ca e singura sectiune unde se plateste, problema e ca-mi da eroare "anuntul tau a fost anulat pentru ca nu respecti termenii si conditiile"...wtf doar am respectat fiecare loc unde trebuie completat sau bifat sau ma-sa, ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Esti pe combinatie boss?
hee hee
Baga-te pe tinder, meetme, okcupid si mai sunt daca vrei sa ai unde s-o bagi un picwinking
ANunturi la matrimoniale expirate din 1900 toamna laughing

| TheChamp a răspuns (pentru alina2k18):

Sti cumva un site bun pentru a gasi parteneri pentru relatii sexuale?

| alina2k18 a răspuns (pentru TheChamp):

Tinder, meetme, okcupid, sentimente.