| GeorgeCristianMiron a întrebat:

Pai ca sa trec la subiect as avea o intrebare, si va rog sa imi raspunda doar cine a luat si specialistii.sa vad daca merita.Subiectul este "VIAGRA".A si apropo nu am disfunctie erectila sau cum ii zice sunt doar curios sa vad cu cat crec performantele sexuale, atat..Sa imi spuneti cum functioneaza,la cat timp dupa administrare isi face efectul,efecte benefice/secundare,durata erectiei, eventual si un pret.Dau fundaaaa.Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| AlexMsA a răspuns:

Isi face efectul aproape imediat, si nu lua daca nu ai peste 50 de ani pentru ca o sa ajungi la spital sa iti scoata cu seringa sangele. cauta pe net daca esti interesat, dar nu lua!