| Samurai1234 a întrebat:

Poti face ceva sa iti creasca penisul mai repede fara sa cumpar creme sau pastile?

Răspuns Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului este determinata de informatia genetica inscrisa in cromozomii din cadrul ADN-ului tau, care ti-au fost transmisi de catre tatal tau. Nu exista nici-o posibilitate de a se mari dimensiunea penisului cu ajutorul unor "solutii minune" sau obtinerea unei cresteri reale obtinute prin interventie chirurgicala. Fiindca nu exista o asa numita marime standard care sa poata fi considerat ca ar reprezenta un reper fata de care sa-ti apreciezi dimensiunea penisului tau, se pot face doar aprecieri subiective privind marimea/dimensiunea penisului tau. Marimea poate fi influentata de dezvoltarea ta fizica, cat mai ales de mostenirea genetica inscrisa in ADN. Pentru informarea ta trebuie sa stii ca in cazul barbatilor romani de varsta adulta/majori, pe baza unor masuratori efectuate de specialisti in mod profesionist, s-a ajuns la concluzia ca d.p.d.v. statistic, dimensiunea medie a penisului este de 12, 73 cm. Poti sa apreciezi unde te situezi facand o comparatie prin raportarea dimensiunii penisului tau la aceasta medie pentru a-ti da seama cat esti de dotat. http://www.buzznews.ro/......ri-studiu/ ..Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uff este greu sa faci un baiat sa inteleaga ca, penisul creste in functie de mostenirea genetica de la tata si nimic nu-l poate stimula sau face sa creasca mai repede sau mai mare.
Din pacate, creste pana pe la 17-18 ani.
Dar o operatie chirurgicala l-ar mai putea extinde cu vreo 2-3 cm.

| aXy99 a răspuns:

Nu poti. Nici cu creme, nici cu pastile, nici cu nimic... eventual o operatie, care este scumpa, riscanta, deci care nu prea merita.

| CdeMetal a răspuns:

Trage de el.

| DrGoogle a răspuns:

Leaga o greutate ceva de el

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute