| Roxanaaaaaa a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca sanii? fara pastile, creme sau altele. NATURAL! sad

5 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

Offf mai bine nu.Sanii mari sunt o povara si crede-ma stiu ce spun, durile de spate sunt o corvoada si inestetice mai ales. Mama are sanii mici, bunica la fel iar eu cu sanii cat mingile de baschet.este adevarat ca m am ingrasat cand eram la pubertate si probabil asta mi i a facu ca bostanii, ce nas de sa fiu plata sau macar mai mici, ii urasc!

| Tiberius a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natural o sa creasca singuri. Sau ai 2 variante ca sa accelerezi procesul: te ingrasi sau ramai insarcinata laughing

| Moniii_9135 a răspuns:

Sport! :p

| sweetbutterfly a răspuns:

Poti incerca sa mananci cat mai mult marar.sa pui in mancare, salate etc. da eu zic ca cel mai bine e sa-i lasi sa creasca singuri pentru ca e cel mai naturaliar cine te va place te vaplace asa cum estibig grin. Oricum incearca metoda cu mararul si va da roade ai sa vezi.winking