| Styleboss a întrebat:

Puteti da cateva sfaturi cu privire la pozitii pentru incepatori?

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Misionarul, baiatul deasupra, si capra laughing bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o pozitie anume care sa fie agreata sau pe placul tuturor.In timpul sexului partenerii obisnuiesc sa-si schimbe foarte des pozitiile in functie de gradul de oboseala sau de placerea unuia sau altuia de a face sex sau a sta intro anumita pozitie.Deci incearca cat mai multe pozitii si in functie de placerea resimtita intro anumita pozitie sa o adopti ca pozitie favorita.

| SkyPilot a răspuns:

Pozitiile nu sunt pentru incepatori sau avansati, le folosesti in cazul unui penis mic, al unui vagin mai stramt sau altor probleme de acest gen.
http://www.menshealth.ro/......a-2138216/
http://lyla.ro/relatii/pozitii-sexuale-pozitii-de-facut-dragoste/

| DjNick112 a răspuns:

DA, iti recomand eu o pozitie foarte buna la varsta ta, stai cu fundulețul pe scaun, cu mana pe masa, si cu pixul in mana (sa nu-l bagi in gura) il folosesti sa scrii la matematica happy