| PavelAndrei20 a întrebat:

Revin cu un mic update despre viata mea. In urma cu cateva saptamani am aflat ca prietena mea m-a insela (eu stau in Germania din noiembrie 2019) si ne-am despartit. Acum o luna o fata care e vecina cu mine (ce ii placea de mine de ceva timp) tot imi batea apropouri sa ma duc pe la ea si sa petrecem timpul impreuna. Eu fiind impreuna cu fosta mea prietena am refuzat-o. Si acum ea tot vine pe la mine si incearca sa ma consoleze si sa uit de fosta mea prietena. Problema este urmatoarea ea mi-a spus ca are 18 ani, dar dupa ce am facut sex cu ea mi-a spus ca a fost pentru prima data pentru ea si ca are 14 ani. Acum ea vrea ca eu sa fiu iubitul ei, in caz contrar a spus ca se duce la politie. Ce sa fac nu vreau sa fac puscarie. VA ROOOG!
PS: Fata nu arata de 14 ani.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

De ce nu i-ai cerut buletinul sa vezi câți ani are. Nu ai de cât sa fii iubitul ei, dacă e frumoasa merita sa stai cu ea.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Mergi tu primul la politie

| CodrutElian1990 a răspuns:

Santaj si inselaciune. Spune-i ca mergi tu la politie pentru asa ceva. Cere-i actul de identitate sau pune mana pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dovezi, martori ceva ca ai violat-o, agresat-o sau abuzat-o? Nu? A vrut de buna voie? Asta vei spune la poliție și nu vei păți nimic. Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avea 10 ani, te-as intelege ca te santejeaza o fetita, dar la varsta ta...da-mi voie sa ma indoiesc.