| UnNimeniPentruVoiSiCeilalti1627488191 a întrebat:

Sa incep :
Am o fata in clasa si am intrebat daca vrea sa stea cu mine. Ea a zis ca nu stie ce sa zica... Au mai intrebat inca 3 colegi si de aia cred ca zice asta...
Ce inseamna asta " Nu stiu "…? happy big grin

Credeti ca as putea o cuceri? Daca da spuneti cum.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"Nu stiu" este de obicei un "nu" voalat. Fata nu vrea complicatii, si voi v-ati gasit sa-i oferiti, pana una-alta, doar complicatii.
Vrei sa ai o sansa? Dovedeste-i ca-i oferi ceva mai mult de atat.

| drogh a răspuns:

Invit-o in oras si demonstreaza-i ca vrei cu adevarat sa o cuceresti. Fii dragut cu ea, amabil, sincer, saritor la probleme, sociabil.

| MiruD a răspuns:

Pai cucereste-o, dar asa? "vrei sa stai cu mine? "
Nuu... Vorbiti si voi la un suc despre altceva. Numai scoala si iar scoala. Eu cred ca ai sanse la ea. Nu stiu asta iti da mici sperante la ea! happy