| LittleDreamer a întrebat:

Pentru baieti. Am vrut sa vorbesc cu cel de care imi place si el a zis sa il las in pace, nu a vrut sa vorbeasca atunci cand i-am spus si dupa aceea m-am enervat cand la insistentele mele a zis sa ii spun ce am de spus si nu i-am mai zis nimic ca nu vroia sa stea langa mine ca sa ma auda, el statea pe bicicleta. Un prieten de-al lui a spus ca e rusinos si nu ii place ca toata lumea sa stie asa lucruri despre el(cum ar fi ca ii place de mine) deoarece in seara aceea mai erau si ceva prieteni pe acolo desi nu ne auzeau de vorbeam, doar ne vedeau(si oricum era seara). Nici prietenul lui nu il intelege de ce se comporta asa deoarece mai este si cand vorbeste urat cu mine si despre mine, dar cand am fost in oras cu gasa a intrebat-o pe o prietena daca ma duc si eu si a mai intrebat de mine si in urmatoarea zi pe alta prietena, iar un amic de-al lui spune ca el este gata camd e vorba de mine, nu mai stie ce sa zica, iar alt prieten care e mai prost de felul lui zice ca isi bate joc doar, dar cand suntem in gasca il tot ia la misto in legatura cu mine(mai demult ii placea de mine celui de care imi place, dar acum este destul de distant). De recunoscut el nu recunoaste ca ii place de mine si cand este intrebat de ce nu vrea sa vorbesca cu mine spune ca nu avem noi ce vorbi.

De fapt nici nu stiu ce sa cred, daca ii place sau nu de mine.

Spuneti-mi voi ce credeti ca ar trebui sa fac? Stiu ca multi veti zice sa renunt la el, dar mi-e destul de greu.

Si credeti ca dupa un astfel de comportament s-ar putea ascunde rusinea? Chiar nu stiu ce sa cred.

Mersi mult!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tu crezi ca nu il poti lasa si stii ca isi bate joc atunci de ce te mai plangi aici sa vezi ce zice lumea asa sau cum...

| lolly a răspuns:

Daca i-ai spus ca il placi. poate nu e reciproc daca s-a comportat asa.

| cOry_1726 a răspuns:

Sa incerce sa fie decat ei 2 si sa ii zica ca tu il iubesti si s incerce si el s recunoasca ca si el te place nu neaparat ca te iubeste ins daca nu vrea s vorbeasca deloc cu tine inseamna ca poate chair are pe altcineva si ca ii intreaba pe prieteni tai d tine deoarece tine la ca la o amika.winking

| muzicaparty a răspuns:

Nu.ai 13 ani sau 12?