| Fabrizio a întrebat:

spuneti-mi un server de metin2private exact ca metin2united. Sa fie drop Mare si sa fie in engleza sau romana in afara de fun tim dnk sau prostii din astea un Best Server dar fara hamachi.10FUNDE+10VOTURI.Si dau Cadou un cont de lv 20 PEGASUS Pt un raspuns Bun. SAlut

1 răspuns:
| paffyxfairy a răspuns:

Nu am nevoie de cont, dar iti spun un server super misto de care sunt foarte, foarte multumita! treci lvl cat ai zice peste si primeisti multe chestii misterioase. CANDY LONGJU se numeste sie super.