| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum sai dansez iubitului un streptise perfect? Vreau sa-i fac o surpriza dar nu stiu cum sa incep si cum sa ma comport. Ajutati-ma va rog!
As vrea sa vad si video daca e posibil, link-uri daca gasiti ceva deosebit!
Va multumesc

2 răspunsuri:
| 9786 a răspuns:

Pur si simplu cand sunteti voi doi in camera pune o muzicaa relaxanta(da nu de adormit bebeilaughing )si pune-l sa stea pe scaunwinking rotestete pe langa el tonguedanseazai lasciv in bratesmug scoateti hainelesmugsi fa-l sa se simta binetongue baftawinking