| LauRrR a întrebat:

Stiti ca se apropie Valentine's Day si as vrea si eu o sugestie pentru un loc unde sa-mi pot scoate iubita in Iasi, va intreb asta pentru ca pana acum se organizau diverse evenimente (bataie cu perne, saruturi simultane, s.a.) dar anul' asta is concursuri...:-| P.S. Am vazut un anunt la carrefour baza 3 dar e pentru Suceava "Dragostea se citeste pe buze". Va multumesc Mult!

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Doar saracii si zgarcitii isi duc iubitele la prostiile organizate de hypermarketuri. de valentin trebuie sa o duci la un restaurant select.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Verifica si ce se va intampla in palas mall pentru ca sigur se va organiza ceva