| heiii a întrebat:

stiu ca inscrierile si preselectiile deja s'au facut pentru,, Vocea Romaniei", dar exista pe site'ul lor niste auditii online. eu nu am inteles. ce se va intampla cu acelea? le va auzi cineva? oamenii de acolo au cum sa intre in concurs(eu una, cred ca nu deoarece nu iti cere nicio informatie despre tine). dau funda! si scuze categoria dar e mai populara big grin

1 răspuns:
| MaRyUkK a răspuns:

Aa,pai cauta pe site, intereseaza-te de un numar de telefon si te intelegi cu aia, funda